تبلیغات

ابزار منو ثابت

بانک دانلود مقالات,پروژه,سرگرمی,علمی,فرهنگی - مطالب مرداد 1394
بانک دانلود مقالات,پروژه,سرگرمی,علمی,فرهنگی
هدف ما سرگرمی شماست
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
پربازدیدترین مطالب

کد پربازدیدترین

درباره وبلاگمدیر وبلاگ : هیچکس هیچکس
نویسندگان
120x240
120x240

نظرسنجی
به نظر شما چه موضوعاتی بیشتر دراین وبلاگ قرار بدم<


File:JinT6BR.JPG

جین کازاما(به ژاپنی: 風間 仁 Kazama Jin)‏ یک شخصیت ساختگی در سری بازی مبارزه‌ای تکن است که اولین بار در بازی تکن ۳معرفی شد. جین پسر کازویا میشیما و جون کازاما است. او در سال ۱۹۹۷ رتبه سی‌وپنجم در مجموعه قهرمان همراه با دو شخصیت از مبارزان خیابانی انتخاب شد. او پس از آموزش توسط پدربزرگش هیهاچی میشیما، برای انتقام از قاتل مادرش بعنی اوگر، وارد تکن شد. با این حال، جین دارای یک ژن شیطانی بود که از پدرش کازویا میشیما به ارث برده بود. در پایان تکن ۳ و شکست اوگر توسط جین کازاما، جین کازاما، هیهاچی میشیما به نوه‌اش جین تیر زده و وقتی مطمئن شد مرده است، ژن شیطانی جین برای اولین بار فعال شد و قصد کشتن هیهاچی را داشت ولی او را با چند ضربه پرتاب کرد و پر زد و رفت و در تکن ۵، یک شخصیت جدید به نام دویل جین(جین شیطان) ایجاد کرد.
دویل جین همان جین کازاما است با این تفاوت که دویل جین، دو بال و دو شاخ درآورده است و بدنش طوری دیگر شده و فن های جدید به کار می برد و چشمانش قرمز شده است
جین شیطان [
پدر جین کازاما، کازویا میشیما و مادرش جون کازاما و پدربزرگش هیهاچی میشیما بودند. وقتی که مادر جین حامله بود متوجه شد که کازویا با شیطان پیمان بسته و آلوده به ژن شیطانی شده و به همین دلیل پدر و مادر جین با هم مبارزه می‌کنند که کازویا شکست می‌خورد و جون کازاما، به محلی دور افتاده که هیچ کس نمی‌شناسد رفته و آنجا جین را به دنیا آورده و بزرگ می‌کند، در حالی که کازویا از حامله بودن همسرش خبر نداشت.
جون کازاما به جین سبک جنگیدن خانواده ی کازاما را آموزش می‌دهد. جون کازاما متوجه می‌شود که اوگر یعنی شیطان بزرگ، کسی که می‌خواهد تمام مبارزان را نابود کند و خودش به قدرت برتر برسد، دنبال جین می‌گردد چون جین ژن شیطانی از پدرش کازویا به ارث برده و اوگر برای تزریق آن ژن ها به خودش دنبال جین می‌گردد. جون از این قضیه باخبر شد و به جین گفت که هر لحظه ممکن است اوگر به ما حمله کند. اگر این اتفاق افتاد به پیش پدربزرگت هیهاچی میشیما برو و بگو که پسر کازویا هستی. چند روز پس از تولد ۱۵ سالگی جین در یک شب طوفانی، اوگر به خانه ی آن ها حمله کرد. جون کازاما جلوی اوگر ایستاد و از جین دفاع کرد. جین که شاهد مبارزه ی سرسخت مادرش با اوگر بود برای کمک به مادرش به سمت اوگر حمله کرد ولی وقتی به اوگر برخورد کرد، اوگر با دستش محکم به بازوی چپ جین زد و او را پرتاب کرد. جین بیهوش شد و دیگر متوجه چیزی نشد.
هنگامی که جین به هوش آمد دید که خونش با خون او یکسان شده و هیچ اثری هم از مادرش نیست. او متوجه شد که زمان برخورد با اوگر، علامت شیطان بر روی دستش حک شده. جین همانطور که بازویش را که درد فراوانی داشت گرفته بود، قسم خورد که انتقام مرگ مادرش را از اوگر بگیرد. جین پیش پدربزرگش هیهاچی میشیما رفت و گفت که پسر کازویاست. هیهاچی در این باره چیزی به کازویا نگفت و جین را به مدت ۴ سال آموزش داد. جین ۱۹ ساله دیگر به پدربزرگش بسیار اعتماد داشت.
هیهاچی مسابقات مشت آهنین ۳ به عبارتی تکن ۳ را برگزار کرد هم چنین اوگر را هم به آن مبارزه دعوت کرد. جین که حالا برای مبارزه آماده شده بود، قصد داشت انتقام مادرش را از اوگر بگیرد. جین وارد مسابقه شد و تمام رقبایش را شکست داد تا این که با ترواوگر در فینال مسابقه رو به رو شد. هنگامی که ترواوگر را دید، تمام گذشته‌اش از جلوی چشمانش رد شد و مشغول مبارزه با او شد. مبارزه ی آن ها چند ساعت طول کشید که در نهایت جین ترواوگر را شکست داد. در همین هنگام هیهاچی به همراه جند تا از سربازانش به سمت جین رفتند و هیهاچی به جین شلیک کرد! جین روی زمین افتاد و هیهاچی که مطمئن شد او مرده است، خواست که از سالن بیرون برود اما در همین هنگام، ژن شیطانی جین که از پدرش به ارث برده بود، برای اولین بار فعال شد و جین دوباره زنده شد. و تبدیل به دویل جین (جین شیطان) شد. جین به هیهاچی حمله کرد و قصد کشتن او را داشت ولی با چند ضربه هیهاچی را پرتاب کرد و بال های بزرگ مشکی اش را باز کرد و از آن جا خارج شد و هیهاچی مات و مبهوت مانده بود.
مشخصات جین کازاما [
قد در تکن ۵: ۱۸۰ سانتی متر
قد در تکن ۶: ۱۸۵ سانتی متر
وزن: ۷۵ کیلوگرم
سن در تکن ۳: ۱۹ سال
سن در تکن ۴ و تکن ۵: ۲۱ سال
سن در تکن ۶: ۲۲ سال
شغل در تکن ۳: دانش آموز
شغل در تکن ۴ و تکن ۵: بیکار
شغل در تکن ۶: رئیس شرکت میشیما زایباتسو
مورد علاقه ها: مادرش جون کازاما - عمویش لارس الکساندرسون - دوست صمیمی اش هوارانگ
تنفرات: پدرش کازویا میشیما - پدربزرگش هیهاچی میشیما - دویل جین - شیطان - خون و ژن شیطانی - خانواده - میشیما - دروغ - اوگر - آزازل
سرگرمی ها: قدم زدن در جنگل - به یادآوری خاطرات مادرش - حمام کردن - پیاده روی
سبک مبارزه: کاراته سنتی به سبک کازاما - کاراته پیشرفته میشیما - مقداری از سبک خودش - جودو


کازویا میشیما(به انگلیسی: Kazuya Mishima)‏ (به ژاپنیみしま かずや)‏ شخصیت بازی رایانه‌ای تکن می‌باشد. او پسرهیهاچی میشیما و پدر جین کازاما و همسر جون کازاما می‌باشد. او با شخصیت‌های هیهاچی میشیما، جین کازاما، لی چائولین، دویل جین و ادی گوردو درگیری دارد. اولین حضور او در تکن ۱ بود و در همه سری تکن‌ها به جز تکن ۳ حضور داشت.
دلیل غیبت او در تکن 3 این بود که او مرده است اما پس از حضور در تکن 4 ثابت شد که مرگ کازویا میشیما، یک شایعه بوده و او نمرده است.
او پدر جین کازاما است و به نظر می رسید به هنگام بالارفتن از نردبان، فوت می کند اما پس از حضور در تکن 4، ثابت شد که او زنده است. او نوه جینپاچی میشیما است و حاصل رابطه او با جون کازاما، پسری قهرمان به نام جین کازاما بود. او یک برادر ناتنی به نام لارس الکساندرسون دارد که بیشتر عمر خود از وجود او بی خبر بوده و در تکن 6 او را پیدا کرد.
کازویا میشیما، در واقع بسیار ضعیف، ناتوان و ترسو است و قربانی سوء استفاده های پدرش هیهاچی میشیما است.
پدر جین کازاما، کازویا میشیما و مادرش جون کازاما و پدربزرگش هیهاچی میشیما بودند. وقتی که مادر جین حامله بود متوجه شد که کازویا با شیطان پیمان بسته و آلوده به ژن شیطانی شده و به همین دلیل پدر و مادر جین با هم مبارزه می‌کنند که کازویا شکست می‌خورد و جون کازاما، به محلی دور افتاده که هیچ کس نمی‌شناسد رفته و آن جا جین را به دنیا آورده و بزرگ می‌کند، در حالی که کازویا از حامله بودن همسرش خبر نداشت.
جون کازاما به جین سبک جنگیدن خانواده ی کازاما را آموزش می‌دهد. جون کازاما متوجه می‌شود که اوگر یعنی شیطان بزرگ، کسی که می‌خواهد تمام مبارزان را نابود کند و خودش به قدرت برتر برسد، دنبال جین می‌گردد چون جین ژن شیطانی از پدرش کازویا به ارث برده و اوگر برای تزریق آن ژن ها به خودش دنبال جین می‌گردد. جون از این قضیه باخبر شد و به جین گفت که هر لحظه ممکن است اوگر به ما حمله کند. اگر این اتفاق افتاد به پیش پدربزرگت هیهاچی میشیما برو و بگو که پسر کازویا هستی. چند روز پس از تولد ۱۵ سالگی جین در یک شب طوفانی، اوگر به خانه ی آن ها حمله کرد. جون کازاما جلوی اوگر ایستاد و از جین دفاع کرد. جین که شاهد مبارزه ی سرسخت مادرش با اوگر بود برای کمک به مادرش به سمت اوگر حمله کرد ولی وقتی به اوگر برخورد کرد، اوگر با دستش محکم به بازوی چپ جین زد و او را پرتاب کرد. جین بیهوش شد و دیگر متوجه چیزی نشد.
هنگامی که جین به هوش آمد دید که خونش با خون او یکسان شده و هیچ اثری هم از مادرش نیست. او متوجه شد که زمان برخورد با اوگر، علامت شیطان بر روی دستش حک شده. جین همانطور که بازویش را که درد فراوانی داشت گرفته بود، قسم خورد که انتقام مرگ مادرش را از اوگر بگیرد. جین پیش پدربزرگش هیهاچی میشیما رفت و گفت که پسر کازویاست. هیهاچی در این باره چیزی به کازویا نگفت و جین را به مدت ۴ سال آموزش داد. جین ۱۹ ساله دیگر به پدربزرگش بسیار اعتماد داشت.
هیهاچی مسابقات مشت آهنین ۳ به عبارتی تکن ۳ را برگزار کرد هم چنین اوگر را هم به آن مبارزه دعوت کرد. جین که حالا برای مبارزه آماده شده بود، قصد داشت انتقام مادرش را از اوگر بگیرد. جین وارد مسابقه شد و تمام رقبایش را شکست داد تا این که با ترواوگر در فینال مسابقه رو به رو شد.
هنگامی که ترواوگر را دید، تمام گذشته‌اش از جلوی چشمانش رد شد و مشغول مبارزه با او شد. مبارزه ی آن ها چند ساعت طول کشید که در نهایت جین ترواوگر را شکست داد. در همین هنگام هیهاچی به همراه جند تا از سربازانش به سمت جین رفتند و هیهاچی به جین شلیک کرد! جین روی زمین افتاد و هیهاچی که مطمئن شد او مرده است، خواست که از سالن بیرون برود اما در همین هنگام، ژن شیطانی جین که از پدرش به ارث برده بود، برای اولین بار فعال شد و جین دوباره زنده شد. و تبدیل به دویل جین (جین شیطان) شد. جین به هیهاچی حمله کرد و قصد کشتن او را داشت ولی با چند ضربه هیهاچی را پرتاب کرد و بال های بزرگ مشکی اش را باز کرد و از آن جا خارج شد و هیهاچی مات و مبهوت مانده بود.
بازی هایی که کازویا میشیما در آن ها بوده است:
تکن در سال ۱۹۹۴ (میلادی)، تکن 2 در سال ۱۹۹۵ (میلادی)، تکن تگ تورنومنت در سال ۱۹۹۹ (میلادی)، تکن 4 در سال2001، تکن 5 در سال 2004، تکن 6 در سال 2007، خیابان جنگنده X تکن در سال ۲۰۱۱(میلادیو تکن تگ تورنومنت 2 در سال ۲۰۱۲ (میلادی)
نسبت های فامیلی:
کازویا میشیما: نوه جینپاچی میشیما
کازویا میشیما: پسر هیهاچی میشیما
کازویا میشیما: پسر کازومی
کازویا میشیما: همسر جون کازاما
کازویا میشیما: پدر جین کازاما
کازویا میشیما: همسر خواهرزاده آسوکا کازاما


هیهاچی میشیما {ژاپنی|三島 ، به انگلیسی:Heihachi Mishima}} شخصیتی ساختگی در سری بازی رایانه ای تکن می‌باشد. او از معدود کسانی است که در تمامی سری تکن حضور داشته است. او کاراته کاری قهار و موسس گروه تکن فورس است، گروهی که دارای افرادی ماهر است که تربیت شده ی خود او هستند. هیهاچی در تکن ۱ و تکن ۴ نقش غول آخر را ایفا می‌کند.کریستی مانترو (به انگلیسی: Christie Monteiro)‏ (به ژاپنی: クリスティ・モンテイロ)‏ از کاراکترهای بازی تکناست که برای اولین بار در تکن 3 ایفای نقش کرد و تا آخرین سری تکن یعنی تکن 6 حضور دارد. ملیت او برزیلیاست. او شاگرد ادی گوردو است و برجسته ترین مبارز Capoeira در تکن است و به خوبی جای ادی را پر کرده است. او برای پیدا کردن ادی وارد تکن 4 شد و برای نجات پدربزرگش از بیماری علاج ناپذیر، که درمان آن دستمیشیما زایباتسو بود، وارد تکن 5 شد و سپس وارد تکن 6 شد. شرکت Namco ابتدا می خواست در تکن 3، یک مبارز Capoeira زن بسازد اما آخر تصمیم گرفته شد ادی را بسازند. ام پس از استقبال مردم از ادی Namco دوباره تصمیم گرفت یک Capoeira زن بسازد. با چشم های بادامی قهوه ای، پوست برنزه، شکل انحنا و لباس هایی که توجه همه را به خود جلب کند، اضافه کردن زیبایی زیاد به کریستی بود. بازی هایی که کریستی مانترو در آن ها بوده است: تکن 4 در سال 2001، تکن 5 در سال 2004، تکن 6 در سال 2007، تکن تگ تورنومنت 2 در سال ۲۰۱۲ (میلادی). نسبت های فامیلی: کریستی مانترو: نوه پدربزرگش هو چی میونگ کریستی مانترو: تحت سرپرستی ادی گوردو در طول زندان پدربزرگش تکن 4 [ کریستی نوه استاد Capoeira است که که در طول حبس در زندان، به ادی گوردو مبارزه به سبک Capoeira را تدریس کرد؛ در حالی که ادی در زندان قسم خورد که هنرCapoeira را به فرزند استادش، کریستی مانترو منتقل کند. ادی پس از بازگشت خود از تکن 3، در مدت کوتاهی کریستی را پیدا کرد و به او مبارزه به سبک Capoeiraآموخت. پس از دو سال سرپرستی کریستی توسط ادی، ادی کریستی را به یک جنگجوی قابل توجه تبدیل کرد. اما پس از آن ادی به طور ناگهانی ناپدید شد و برای کریستی پیغام گذاشت که :« من باید انتقام مرگ پدرم را از مسئول مرگش بگیرم .» کریستی بسیار ناراحت شد و برای پیدا کردن ادی وارد تکن 4 شد. کریستی مانترو، هیهاچی میشیما را در تکن 4 شکست داد. مردم در حال تشویق او شدند و از آن عکس گرفتند و درباره ی پیروزی او با او مصاحبه کردند. مردی با کت و شلوار راه رفت و جایزه طلایی کریستی که مانند سر هیهاچی می ماند را به کریستی تقدیم کرد. کریستی در همین میان ادی را می بیند که به او زنجیر بستند و دارند آن را می برند، که کریستی دو بار فریاد می زند "ادی". بار دوم ادی متوجه می شود که او کریستی است. کریستی به سمت ادی می رود و ادی را در آغوش می گیرد و ادی با بازویی که به آن زنجیر نبسته بودند، کریستی را در آغوش می گیرد. کریستی می گوید "ادی" و سپس ادی لبخند می زند. سوال ها: آیا در زمان زندان بودن پدربزرگ کریستی، کریستی و ادی گوردو با هم رابطه داشتند؟ آیا کریستی و ادی عاشق هم بودند؟ ادی چگونه در دو سال توانست کریستی را به یک جنگجوی قابل توجه تبدیل کند؟ چرا ادی ناگهانی ناپدید شد و چرا فقط برای کریستی یک پیغام گذاشته بود؟ پس از ناپدید شدن ادی، کریستی برای این به دنبالش می گشت که سرپرستش بوده است یا عشقش بوده است؟ چرا ادی را دستگیر کرده بودند؟ تکن 5 [   کریستی مانترو در مبارزه در تکن 5 بالاخره پدربزرگ کریستی، از زندان آزاد شد ولی بسیار ضعیف شده بود و یک بیماری علاج ناپذیر گرفته بود و فقط درمان آن دست میشیما زایباتسو بود. کریستی برای نجات پدربزرگش، وارد تکن 5 شد. کریستی در تکن 5 چند مبارزه می کند. مرحله 4 مبارزه با بروس اروین: بروس اروین درباره کریستی می گوید:« این مسابقه قطعاً برای من ساده است و کریستی به راحتی از من شکست خواهد خورد .» کریستی در پاسخ گفت:« من شک دارم که فکر شما درست باشد .» بروس گفت:« واقعاً فکر می کنی هنر Capoeira تو می تواند در برابر ضربات من مقاومت کند ؟» بروس زانو و یک دست خود را بالا می برد تا کریستی را به زمین بزند اما کریستی قبل از ضربه او بروس را به زمین می زند. بروس گفت :« بردن کریستی بسیار سخت است. حرکات رقص او نمی‌گذارد هیچ کس او را شکست دهد. این حرکات رقص کریستی مرا شکست داد .» کریستی لبخند می زند و از آن جا می رود. مرحله 7 مبارزه با ادی گوردو: ادی می گوید:« کریستی بیش از حد خطرناک است و به کریستی می گوید چگونه می خواهی در استادت را شکست بدهی ؟» ولی کریستی توجهی به حرف او نکرد و ادی را شکست داد. مرحله پایانی مبارزه با جینپاچی میشیما: اما کریستی در بازی پایانی از جینپاچی میشیما شکست خورد و نتوانست قهرمان مسابقات شود. پس از شکست کریستی در تکن 5 توسط جینپاچی میشیما، کریستی نتوانست پدربزرگش را به مرکز پزشکی میشیما زایباتسو منتقل کند. سوال ها: کریستی چگونه توانست جلوی استادش ادی گوردو بایستد و او را شکست بدهد؟ چرا کریستی نتوانست جینپاچی میشیما را شکست بدهد؟ تکن 6 [ کریستی پس از شکست در تکن 5 توسط جینپاچی میشیما، امیدش را برای نجات پدربزرگش از دست داد و به خانه برگشت. به محض ورود به خانه متوجه شد که نه تنها پدربزرگش را از دست داده است بلکه ادی گوردو نیز آن جاست. کریستی گیج و ناامید و سرگردان، تصمیم می گیرد پدربزرگش را به مرکز پزشکی میشیما زایباتسو منتقل کند. کریستی به منظور پیدا کردن محل دقیق بیمارستان میشیما زایباتسو، وارد تکن 6 می شود. سرانجام پدربزرگ کریستی مرد. کریستی در یک قبر با یک تابوت ایستاده بود که پدربزرگش بود و جان خود را از دست داده بود. ناگهان ادی از راه رسید و در کنار کریستی ایستاد. نام اصلی پدربزرگ کریستی هو چی میونگ بود. سوال ها: کریستی به محض ورود به خانه، با دو اتفاق خوب و بد پیدا شدن ادی گوردو و از دست دادن پدربزرگش، خوش حال شد یا ناراحت شد؟ تکن:ویرایشگری سه بعدی [ کریستی در تکن 3به یک شخصیت کاملاً برجسته تبدیل خواهد شد. سوال ها: آیا گرافیک کریستی در تکن 3نسبت به تکن 6 بهتر شده است؟ تکن تورنمنت دونفره 2 [ کریستی مانترو در تکن تگ تورنومنت 2 کریستی در تکن تگ تورنومنت 2، یک شخصیت کاملاً برجسته است. او با ادی گوردو، پرتغالی صحبت می کند. زبان مادری کریستی، پرتغالی است. کریستی در حال جستجوی ادی است. لی وولانگ هم برای بخشی از تحقیقات خود در جستجوی ادی است و نیروهای میشیما زایباتسو، در جستجوی پاندورا در قطب جنوب هستند. لی وولانگ گفت:« نمی‌دانم شایعات درست است یا نه. آیا ادی دوباره ناپدید شده ؟» کریستی:« آنقدر نیاز برای گفتن ادی وجود دارد .» پس کریستی مانترو و لی وولانگ تصمیم می گیرند برای پیدا کردن ادی، در قطب جنوب کار کنند و آن ها ادی را پیدا نمی‌کنند و کریستی هنوز می خواهد ادی را پیدا کند. سوال ها: چرا کریستی و ادی گوردو که هر دو برزیلی هستند، کریستی با ادی پرتغالی حرف می زند؟ جنگنده خیابان X تکن [ کریستی در خیابان جنگنده X تکن، یک شخصیت کاملاً برجسته است. او با ادی گوردو، پرتغالی صحبت می کند. زبان مادری کریستی، پرتغالی است. کریستی در حال جستجوی ادی است. لی وولانگ هم برای بخشی از تحقیقات خود در جستجوی ادی است و نیروهای میشیما زایباتسو، در جستجوی پاندورا در قطب جنوب هستند. لی وولانگ گفت:« نمی‌دانم شایعات درست است یا نه. آیا ادی دوباره ناپدید شده ؟» کریستی:« آنقدر نیاز برای گفتن ادی وجود دارد .» پس کریستی مانترو و لی وولانگ تصمیم می گیرند برای پیدا کردن ادی، در قطب جنوب کار کنند و آن ها ادی را پیدا نمی‌کنند و کریستی هنوز می خواهد ادی را پیدا کند. سوال ها: چرا کریستی و ادی گوردو که هر دو برزیلی هستند، کریستی با ادی پرتغالی حرف نمی‌زند؟ تکن (فیلم 2010 [ کریستی به نظر می رسد در فیلم تکن، یکی از شخصیت های اصلی است. او نقش مهمی را در این فیلم ایفا می کند و جین کازاما را تشویق می کند تا مبارزه کند؛ در حالی که خودش از نینا ویلیامز شکست می خورد. او در این فیلم، عشق جین کازاما محسوب می شود و در فیلم با ادی گوردو هیچ کاری ندارد. لباس 1 کریستی از شلوارهای مورد استفاده در Capoeira استفاده شده است. شلوارCapoeira یک شلوار منظم سفید است. یکی از ویژگی های لباس کریستی، یک طرح پروانهروی شلوار Capoeira اوست. طراحی شخصیت [ در طول توسعه تکن 3، طراحان جنبش Capoeira را برای یک زن مناسب تر می دانستند. در نتیجه آنها کریستی را به جای ادی گوردو در تکن 4، به کار بردند. آن ها به دنبال زنی جذاب با سبک جنگ ادی بودند. در حالی که ادی سبک نسبتاً Capoeira خود را دارد، کریستی دارای یک مقدار بیشتر مجموعه رقص حرکات است. طراحان تکن 3 مقدار تکان خوردن پا و رقص حرکات را در کریستی بیشتر کردند. moveset او تقریباً با ادی یکسان است. در دیگر رسانه ها و کالا [ در سال 2010 فیلم تکن با بازی کریستی به تصویر کشیده شد. در این نسخه از تکن، کریستی یک جنگجوی Capoeira می باشد. در این نسخه او هیچ علاقه ای به ادی گوردو ندارد و عاشق جین کازاما است. هیچ نشانه ای از این که او برزیلی است وجود ندارد و با او یک زن آفریقایی تبار شد. اشاره به تجسم بازی، چرخ دنده جنگ کریستی است. مدل کریستی در گالری عکس تکن به تصویر کشیده شده است.
تصاویر زیباسازی|www.RoozGozar.com|تصاویر زیباسازی


ادامه مطلب


نوع مطلب : بازی کامپیوتری، 
برچسب ها : بیوگرافی شخصیتهای تیکن(...Tekken...)سری چهارم، Tekken6، Tekken7، تیکن6و7، سی سخت، بازی تیکن، دنالاو،
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 14 مرداد 1394
<

زافینا (به انگلیسی: Zafina)‏ برای اولین بار در تکن ۶ معرفی شد و در همهٔ نسخه‌های بعدی تکن هم حضور داشت. او برای اولین بار در تریلر بازی تکن ۶، با آسوکا کازاما و جک - ۶ مبارزه کرد. او مدافع یک خانوادهٔ سلطنتی بود که توسط یک گروه مسلح، به شدت مورد حمله قرار گرفت.
زافینا به نظر می‌رسد که یک شخصیت سرد است. طرف مقابل زافینا قبل از مبارزه او رادتهدید کرده بود و به او گفته بود:"من به شما هشدار داده‌ام. این مبارزه برای شما گران تمام خواهد شد و باعث مرگ شما خواهد شد". اما با این حال به نظر می‌رسد که زافینا می‌خواهد زندگی حریف خود را نابود کند. زافینا به نظر می‌رسد یک ماموریت مهم دارد و آن از بین بردن دو ستارهٔ دنیا یعنی جین کازاماو کازویا میشیما است. زافینا از مبارزه لذت می‌برد و به نظر می‌رسد پس از انجام هر حرکت در مبارزه کمی می‌خندد.
با توجه به اتحادیهٔ زیستی اروپا، ملیت زافینا کشور هند است. با این حال ژاپنیها او را ژاپنی می‌دانند. با این حال زافینا برخی آیتم‌هایعربی (مانند پایین عربستان و موی عربی) از خود نشان می‌دهد و بسیاری از نام‌های حمله‌های او، ریشه‌های شرق میانه، از جمله نام‌های باستانی سومری، بابلی و دیگر خدایان بین النهرین (مثل انلیل، هارادا، اینانائی، تیامات و نامتار) دارد. با این حال کاتسوهیرو، تهیه کنندهٔ اجرائی تکن گفته‌است که:"او یک شخصیت زن از خاورمیانه است که با استفاده از هنرهای ترور باستانی مبارزه می‌کند".
بازی‌هایی که زافینا در آن‌ها بوده است؟
تکن ۶ در سال ۲۰۰۷ و تکن تگ تورنومنت ۲ در سال ۲۰۱۲.
تکن ۶ [
زافینا مدافع یک خانوادهٔ سلطنتی بود که توسط یک گروه مسلح، به شدت مورد حمله قرار گرفت. زافینا یک قدرت استثنایی معنوی دارد و از جوانی، یک جنگجو بوده‌است و برای حفاظت از قبر خانوادهٔ سلطنتی بزرگ شد. هنگامی که قبر خانوادهٔ سلطنتی به شدت مورد حمل قرار گرفت، زافینا در پاسخ از خود دفاعی موفقیت آمیز کرد و از بزرگان خانوادهٔ سلطنتی خواست تا او را به عنوان تنها قاتل قبیله منصوب کنند.
زافیما در زندگی عمومی خود، قدرت‌های معنوی خود را به عنوان Astrologist استفاده می‌کندشیطان پییگویی کرده‌است که زافینا ثروتمند خواهد شد و مورد تشویق خانوادهٔ سلطنتی قرار خواهد گرفت و بزرگان را هدایت خواهد کرد. بر اساس افسانه، زمانی که دو ستارهٔ شوم دنیا یعنی جین کازاما و کازویا میشیما در تماس آیند، مهر و موم سحر و جادویی که برای قرن‌ها خانوادهٔ سلطنتی را محافظت می‌کرده‌است، شکسته می‌شود و دنیا پایان می‌یابد.
زافینا پس از شنیدن این وحی، به سمت شرق زمین راه افتاد، در آن جایی که آن دو ستارهٔ شوم ملاقات می‌کنند. هدف زافینا این بود که قبل از هر گونه حادثه‌ای خطرناک که زمین را تهدید می‌کند، آن‌ها را متوقف کند.
فیلم در تکن ۶ [
زافینا در معبد آزآزل را شکست می‌دهد و به یک پیرمرد برخورد می‌کند که هندی بود. پیرمرد سر خود را تکان داد. پیرمرد معبد را ترک کرد و زافینا به معبد برگشت. سپس در پشت سرش بسته شد و همهٔ معبد فرو ریخت. هنوز هم معلوم نشده‌است که در معبد چه رخ داده‌است.
کمپین بین المللی حقوق بشر در سناریو [


آلیسا بسکونوویچ (به انگلیسی: Alisa Bosconovitch)‏ (به ژاپنیアリサ・ボスコノビッチ)‏ یک شخصیت است که در تکن ۶ ظاهر شده‌است. او اندیشه ایجاد شده توسط دکتر Bosconovitch است که می‌تواند با جوانه جت مانند بال که در پشت او قرار دارد، موقع دعوا پرواز کمی پرواز کند؛ می‌تواند با جوانه اره که سلاح جنگ او محسوب می‌شود، با دیگران دعوا کند و می‌تواند در طول حرکت سر خود را کاملا حذف کند. او دارای موهای صورتی و چشمانی سبز است. لباس او شامل کفش‌های سفید، جوراب‌های سیاه و سفید، یک لباس ارغوانی و صورتی که به دامن می‌رسد، سینه بند او مانند دو رشته دور گردن او پوشش داده شده‌است، دو دستکش سفید که دست‌هایش را پوشش داده‌است، دو دستکش بنفش از ساعد دست تا نرم ترین قسمت دست می‌رسد و هم چنین دو گل سفید در موهای ا در سمت راست تعبیه شده‌است.
لباس دوم او شامل کفش‌های قرمز، جوراب سفید، یک لباس قرمز با دو راه راه سفید، یک مدال طلا و یک مدال سفید در زیر بلوز سفید آستین کوتاه و دستبندهای سفید در اطراف دست او است.
سبک مبارزه آلیسا سنبل رقص است که شبیه به سبک مبارزه امیلی لیلی است. شعار آلیسا این است:" ازدواج فولادی است که از یک خواب طولانی بیدار شده‌است ". Katsuhiro Harada، توسعه تکن و تهیه کننده اجرائی تکن ۶، او را به عنوان " یک ربات ایجاد شده در تصویر دختر دکتر Bosconovitch " می داند. با این حال، نوشته‌های مجله خود را در کمپین بین المللی حقوق بشر، این مفهوم را می رساند که بخشی از او ممکن است انسان باشد.
بر خلاف بسیاری از ربات‌ها، آلیسا دارای احساسات است. او فردی بسیار مهربان است. او به شیوه‌ای مودبانه صحبت می‌کند و نسبت به احساسات دیگران حساس استاو هم چنین ارزش‌های خانواده را می داند. او نمی‌خواهد با دشمنانش مبارزه کند و به آن‌ها آسیب بزند. بدیهی است، که او بسیار هوشمند است، که اغلب با اصطلاحات فنی صحبت می‌کند. در برخی از مواقع، زمانی که مردم به او می گویند که او یک ربات است، او این حقیقت را رد می‌کند و اصرار دارد که یک انسان است.
بازی هایی که آلیسا بسکونوویچ در آن ها بوده است؟
تکن 6 در سال 2007 و تکن تگ تورنومنت 2 در سال ۲۰۱۲ (میلادی).
 
آلیسا بسکونوویچ: دختر فرضی و ربات ساخته شده توسط دکتر بسکونوویچ
تکن ۶ [
در اعماق جنگل‌های سرسبز و پر رونق، مرکز تحقیقات واقع شده بود. این مرکز یک مرکز تحقیقاتی به نام Bosconovitch بود. این مرکز تحقیقات بسیار مهم بود، چون آن جا دارای تجهیزات مالی و نظامی برای حساس ترین گروه میشیما بود. کپسول روشن، که در آن یک دختر جوان به خواب کامل فرو رفته بود، واقع در هسته مرکز تحقیقات، یک اتاق که ارزشمندترین بخش آن بود. نام او: آلیسا بوسکنویچ بود که توسط دکترBosconovitch طراحی شد و به جین کازاما عرضه شد.
سفر آلیسا زمانی آغاز می‌شود که انسانی به نام لارس الکساندرسون، او را بیدار کرد. ناگهان شرکت G به آلیسا و لارس حمله کردند. آلیسا با استفاده از ارهٔ خود، آن‌ها را نابود کرد و سپس با لی چائولان، متحد شدند. لی چائولان علیه کازویا میشیما و شرکت G بود، درست مثل آلیسا و لارس. در پایان لارس و لی چائولان فهمیدند که آلیسا برای محافظت از جین کازاما ساخته شده بود. سپس آلیسا به لارس خیانت کردزافینا گفت که جین کازاما و کازویا میشیما، دو ستاره با ژن شیطانی بیدار هستند. زافینا گفت که برای پایان دادن به نسب میشیما، آزآزل باید بمیرد. ناگهان آزآزل طلایی جلوی لارس و جین کازاما ظهور کرد.
خیابان جنگنده X تکن [
در حال حاضر لارس الکساندرسون، رهبر کاریزماتیک سابق نیروی تکن است. در حال حاضر او باید پاندورا را نابود کند و از هر گونه جنگ نزدیک میان میشیما زایباتسو و شادالو، جلوگیری کند.
لارس: ما نباید بگذاریم که جعبهٔ پاندورا به دست هر کسی برسد. حتی در صورتی که بخواهیم آن را نابود کنیم.
آلیسا: در خدمت شما
آلیسا به منظور جلوگیری از هر دو سازمان برای بدست آوردن جعبهٔ پاندورا، از لارس درخواست کرد که در این ماموریت او را کمک کند.
لارس: آلیسا، ما در حال علامت زدن قلمرو دشمن هستیم.
آلیسا: درک
نبرد رقیب
همانطور که لارس در حال راه رفتن بود، متوجه شد که باتری آلیسا دارد کم می‌شود و باید آن را شارژ کند. ناگهان لارس می‌بیند بلانکا دارد بارهای الکتریکی تولید می‌کند و از بلانکا کمک می‌خواهد؛ اما بلانکا با عصبانیت خواستار لارس را رد می‌کند و لارس و آلیسا، بلانکا را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند.
لارس و آلیسا، پاندورا را پیدا می‌کنند. لارس سعی کرد که به جعبه صدمه بزند اما حتی نتوانست یک خراش روی آن بیاندازد. سرانجام آلیسا نیز سر خود را داخل جعبه انداخت و با انفجار آن، جعبه هم منفجر شد. این برگی آشفته در برگه‌های ماموریت موفقیت آمیز لارس بود.
تکن تگ تورنومنت 2 [
آلیسا در تکن تگ تورنومنت 2، حضور دارد.
نسخه نخست تکن 3D [
آلیسا در نسخه نخست تکن 3هم، حضور دارد.
دیگر رسانه ها [
آلیسا به همراه لینگ اکسائویو، دو کاراکتر اتقام در مسیر خون هستند که در تکن 6، تکن تاژ تورنمنت 2 و نسخه نخست تکن 3D، حضور دارد.
نینا ویلیامز، در شرکت میشیما زایباتسو زیر دست رئیس این شرکت، جین کازاما استآنا ویلیامز، خواهر نینا ویلیامز نیز، در شرکت G، زیر دست رئیس شرکت، کازویا میشیما است. آنا ویلیامز و نینا ویلیامز، که با هم خواهر هستند، هر دو به دنبال اطلاعاتی درباره ی یک دانشجو به نام شین کامیا هستند. آنا ویلیامز، برای این موضوع، دانشجویی چینی به نام لینگ اکسائویو را به عنوان یک جاسوس، اعزام می کند و جین کازاما نیز، برای این موضوع، ربات انسان نما، آلیسا بوسکنویچ را اعزام کرد.
آلیسا اولین بار اکسائویو را زمانی دید که در اطراف مدرسه پیاده بود و اونیفورم مدرسه نپوشیده بود. شین کامیا دو بار اقدام به خودکشی کرد. اکسائویو هم این قضیه را فهمید و به آنا ویلیامز، ارائه داد. آلیسا، اکسائویو را در حال جاسوسی بود، دید و به او اتهام جاسوسی زد و اکسائویو به گفت:« تو در واقع یک ربات انسان نما هستی توسط میشیما زایباتسو اعزام شده و به دنبال اطلاعات درباره شین کامیا هستی.
وقتی شین دستگیر شد، آلیسا و اکسائویو با هم مبارزه کردند و اکسائویو آشکار ساخت که آلیسا یک ربات است.

بر خلاف بیشتر شخصیت‌های تکن ۶، زافینا رئیس کمپین بی

گون (به ژاپنی: ゴン)‏ نام یک دایناسور کوچولوی خیالی، قهرمان مجموعه مانگایی به همین نام است.
گون شخصیتی رایانه‌ای در بازی تکن می‌باشد. او کاراکتری بازشدنی برای تکن ۳ است. او اهل ژاپن می‌باشد و توانایی‌های خارق العاده دارد.
از توانایی‌های او می توان به پرتاب کردن آتش و خارج کردن باد از شکم به منظور کم کردن قدرت حریف اشاره کرد.

تصاویر زیباسازی|www.RoozGozar.com|تصاویر زیباسازیادامه مطلب


نوع مطلب : بازی کامپیوتری، 
برچسب ها : بیوگرافی شخصیتهای تیکن(...Tekken...)سری سوم، Tekken6، بیوگرافی شخصیتهای تیکن، Tekken7، سی سخت، دنا لاو، تیکن6و7،
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 14 مرداد 1394
<

نام: Violet / وایلت (ویولت)

محل تولد : نامعلوم

قد : 178 سانتی متر

وزن : 76 کیلو گرم

جنسیت : مذکر

سن : 45 سال (تیکن 4)

اولین حضور : Tekken 4

وضعیت دست ها : نامعلوم

سبك مبارزه : جیت کان دو

گروه خونی : A

مو : رنگ ارغوانی

رنگ چشم : قهوه ای

شغل : معاون کازویا ( در TTT ) ، سهامداران عمده و عملا رهبر یک شرکت رباتیک ( در تیکن 4 و 5 ) ، سهامداران عمده شرکت G ( در تیکن 6 )

سرگرمی : پرواز بادبادک ، پرواز هواپیمای بی موتوری و پاراگلایدر ( در TTT ) ، مهمانی و استراحت در باهاما ( در تیکن 4 و 5 ) ، بازی گلف ( در تیکن 6 ) .

علاقه مندی : توتون و تنباکو ( به خصوص نعناع دار ) ( در TTT ) ، زنان ، رباتیک ، کومبوت (Combot) ، برادرخوانده کوچکترش (لارس الکساندرسون) ، آلیسا بوسکونووویچ ، وانگ جینری ، جولیا چانگ

متنفر از : پدر خوانده اش (هیهاچی میشیما) ، برادر خوانده بزرگترش (کازویا میشیما)

خانواده : پدر خوانده اش (هیهاچی میشیما) ، برادر خوانده بزرگترش (کازویا میشیما) ، برادر خوانده کوچکترش (لارس الکساندرسون)

وایلت (Violet) یک شخصیت برای اولین بار در تیکن 4 به عنوان یک جنگنده حاضر شد. وایلت اسم مستعار لی چائولان می باشد. وایلت در واقع همان لی است که در لباس مبدل و ظاهری مخفی سعی می کند که زی باتسو میشما را بدست آورد. او پسر خوانده هیهاچی میشیما و در نتیجه برادر خواندهکازویا میشیما است. پس از مرگ پدر و مادر واقعی اش ، لی توسط هیهاچی میشیما به سرپرستی گرفته میشود و به پسر هیهاچی و یک رقیب خوب برای کازویا تبدیل می شود. در زمانی که هیهاچی میشیما حضور نداشت و کازویا میشیما رئیس زی باتسو میشیما شده بود، لی که در آن زمان معاونکازویا میشیما بود، تصمیم گرفت از موقعیت بد برادرش استفاده کند و مسئولیت زی باتسو میشما را بر عهده گیرد. و او تصمیم گرفت در یک موقعیت خوب برای سرنگونی کازویا میشیما شانس خود را امتحان کند.لی هوانگ
لی یکی از بهترین افرادان نیروی دریایی هنگ کنگ بود و در ماموریت های زیادی موفق میشد
به همین خاطر از محبوبیت خاصی میان همکارانش برخوردار بود .
لی در یکی از ماموریت هایش همکارش را از دست داد او پس از مرگ همکارش جستجوی قاتل او را آغاز کرد در طی این جستجو او به شخصی رسید که ممکن بود در قتل همکارش دست داشته باشد و او کسی نبود جز کازویا . لی برای دستگیری کازویا وارد تورنمنت شد .

ادامه مطلب


نوع مطلب : بازی کامپیوتری، 
برچسب ها : بیوگرافی شخصیتهای تیکن(...Tekken...)سری دوم، سی سخت، Tekken، بیوگرافی شخصیتهای تیکن، تیکن6، tekken7، lovedena،
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 14 مرداد 1394
<

نام: Doctor Bosconovitch / دكتر بوسك نووئیچ (Geppetto Bosconovitch /  (ژپتو بوسك نووئیچ)

محل تولد : روسیه

قد : نامعلوم

وزن : نامعلوم

جنسیت : مذکر

سن : نامعلوم

اولین حضور : Tekken 3

وضعیت دست ها : نامعلوم

سبك مبارزه : مبازره با هراس (سبک خاصی ندارد)

گروه خونی : نامعلوم

مو : سفید

رنگ چشم : سبز

شغل : دانشمندی که برای میشیما زی باتسو کار می کند

سرگرمی : بازی شطرنج

علاقه مندی :  بازی شطرنج ، آزمایش های موفق ، جک روبات ، جین ، آلیسا بوسكونووئیچ ، الکس و راجر ، یوشی میتسو

متنفر از : دکتر آبل ، کازویا میشیما و آزمایش های شکست خورده

خانواده : آلیسا بوسكونووئیچ (دخترش)

 

دكتر بوسك نووئیچ از همان ابتدا برای میشیما زی باتسو كار می كرد .

 

یوشی به همراه گروهش به Mishima Zaibatsu حمله کرد و در جریان حمله بازوی راستش قطع شد. ولی دکتر بوسکونویچ که در آنجا بود به یوشیمیتسو کمک کرد تا فرار کند. بعدها دکتر برای او یک بازوی نیمه ربوت ساخت و جایگزین بازوی قطع شده یوشی کرد.

 

پس از آن در تیكن 2 توسط كازویا ربوده شده و دكتر مجبور شد كه برای او كار كند او برای كازویا افراد نیرومندی را از جمله Roger و Alex و تكمیل Prototype Jack ساخت دختر دكتر در تیكن 2 می میرد گرچه در Tekken 6: Bloodline Rebellion حضور پیدا می كند!

 

او بدن نینا و آنا ویلیامز را منجمد می كند و از آنها به عنوان موش آزمایشگاهی استفاده می كند.

 

همچنین او ، یوشی میتسو را تحت عمل جراحی قرار می دهد و او را از مرگ نجاد می دهد.

 

تقریباً پس از بیست سال دكتر مبتلا به یك بیماری ناشناخته می شود كه بر روی ستون فقرات او تأثیر می گذارد و او را زمین گیر می كند و او برای اینكه خود را درمان كند به خون دخترش و اوگر نیازمند است و او با این حال و بیماری كه دچار شده نمی تواند این موارد را تهیه كند بنابراین از دوست قدیمی خود یعنی یوشی میتسو كمك می خواهد و Yoshimtsu به خاطر دوستش وارد تورنمنت سوم می شود ولی او موفق به این كار نمی شود.

 


میگم خودمانیم این شیطان چقدر پر سود بوده همه یك نمونه از خون و ژن اینو می خوان و تنها بدی كه داشته این بود كه شیطان بوده !... بیچاره!

 

در طی تیكن 4 برایان توسط یوشی میتسو به آزمایشگاه دكتر آورده می شود او وعده می دهد كه بدن او را مكانیزه بكند و یك كالبد جدید و قدرتمندتری را برای او بسازد و برایان پیشنهاد او را قبول می كند و دكتر او را بی هوش می كند و به او رویاهای شیرین تزریق می كند!

 

او می خواهد با این كار او را از خلاف باز دارد و گذشته ی او را تغییر بدهد و از او مردی شریف بسازد!

 

همچنین دكتر برای اینكه او به كارهایش شك نكند یك مولد ابدی در بدن او نصب كرد و برایان پس از به هوش آمدن چیزی را متوجه نشد و برای آزمایش قدرتش به مبارزه شتافت!

 

او در طی حملاتی كه در تیكن 3 رخ داد به شدت مجروح شد.

 

پس از آن دیگر در هیچ یك از نسخه ها حضور نیافت.نام: Slim Bob / باب لاغر

محل تولد : ایالات متحده امریکا

قد : نامعلوم

وزن : 70 کیلو گرم

جنسیت : مذکر

سن : 26 سال (تیکن 6)

اولین حضور : Tekken 6

وضعیت دست ها : نامعلوم

سبك مبارزه : سبک کاراته آزاد

گروه خونی : نامعلوم

مو : بور (طلایی)

رنگ چشم : آبی

شغل : نابغه هنرهای رزمی

سرگرمی : حفظ شکل و چابکی خود

علاقه مندی : شخصیت محبوب ، مبارزه با جرایم ، به دست آوردن وزن

متنفر از : کاهش وزن ، لباس های شل

باب لاغر یکی از شخصیت های DLC برای مسابقات تگ تیکن 2 (Tekken Tag Tournament 2)، است. شخصیت او دارای یک سبک مبارزه مشابه با همتای چاق خود (Bob) می باشد که حرکات تقریبا یکسان و دامنه کمی متفاوت دارد. برخی از حرکت خود را که نیاز به وزن نسبتا زیاد داشت را تغییر داده است. اغلب، او شکایت کرد که وزن به اندازه کافی ندارد.


نام: Miharu Hirano / میهارو  هیرانو

محل تولد : ژاپن

قد : 157 سانتی متر

وزن : 46 کیلو گرم

جنسیت : مونث

سن : 18 سال (در تیکن 4)

اولین حضور : Tekken 4

وضعیت دست ها : نامعلوم

سبك مبارزه : Baguazhang ، Piguaquan و دیگر هنرهای مختلف رزمی چینی

گروه خونی : B

مو : بور (رنگ قرمز مایل به زرد)

رنگ چشم : قهوه ای

شغل : دانش آموز

سرگرمی : گذراندن وقت با بهترین دوستش (لینگ شائو)

علاقه مندی :  خوشی داشتن ، لینگ شائو ، جین کازاما ، پاندا ، آلیسا بوسكنووئیچ

متنفر از : آزمون ورود به دانشگاه

 

میهارو  هیرانو (Miharu Hirano) یكی از دوستان صمیمی لینگ شائو در تیكن چهار می باشد. او از نظر ظاهری هم شباهت زیادی به لینگ شائو دارد و طرز لباس پوشیدن هم بسیار شبیه او می باشد.

 

میهارو هیرانو یک دختر ژاپنی با قد کوتاه ، مو های بور و چشم های قهوه ای میباشد. و سبک مبارزه او به سبک مبارزه لینگ شائو نزدیک می باشد.

 

او همان یونیفرم مدرسه لینگ شائو را می پوشد، پس در نتیجه میهارو هیرانو ، همكلاسی لینگ شائوهست! او با لینگ شائو در جایزه ای كه در تورنمنت پنجم می برد، شریك است.

تصاویر زیباسازی|www.RoozGozar.com|تصاویر زیباسازی


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : بیوگرافی شخصیتهای تیکن(...Tekken...)سری اول، Tekken، بیوگرافی شخصیتهای تیکن، تیکن6، لاو دنا، lovedena، دانلود بازی تیکن 6،
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 14 مرداد 1394

موضوعات
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
داستان روزانهدر این وبلاگ
در كل اینترنت
تماس با ما

هدایت به بالای صفحه